top of page

O projektu

Co je BIM Pilot?

 

BIM Pilot chce na jedné straně iniciovat a na straně druhé sledovat a prezentovat výsledky BIM pilotních projektů. BIM Pilot je inspirace. BIM Pilot jsou zkušenosti. BIM Pilot je praktická ukázka použití BIM technologií v současné stavební praxi. BIM Pilot je projekt, do kterého můžete vstoupit i Vy!

 

 
Co je BIM?

 

Zdánlivě jednoduchá otázka, na kterou však neexistuje jediná správná odpověď. I proto, že za zkratkou BIM se skrývá metodika práce napříč celým oborem, od projekce přes výstavbu až po správu nemovitostí. Obecná definice BIM na Wikipedii říká, že: "BIM je proces vytváření a správy dat o budově během celého jejího životního cyklu." BIM se tak stává základním kamenem pro zavádění inovací ve stavebnictví. Inovace, které si musí lidé ve stavebnictví osvojit a naučit se je používat. Projekt BIM Pilot chce v duchu myšlenky Informačního modelování budov inspirovat a motivovat odhodlání lidí k prosazování inovací ve stavebnictví.

 

 
Chcete se zapojit?

 

Chcete začít s inovacemi? Máte zájem zúčastnit se BIM pilotního projektu na pozici jednoho z účastníků stavebního procesu nebo máte téma na pilotní projekt, ale chybí Vám lidé či BIM technologie nebo know-how?

 

Nabízíte inovace pro stavebnictví? Máte zájem poskytnout BIM technologie nebo nabízíte BIM know-how a chcete se aktivně zapojit do některého z BIM pilotních projektů?

 

 

Zaujala vás myšlenka BIM Pilot projektu? Kontaktujte nás!

 

 

 

bottom of page